Kategorie
Provoníme pohodou...

Essens parfémy

 Pohodou vše provoníme,

vúní Essens pohladíme

MgA. Šárka Ksandrová

Nezávislý distributor firmy Essens

č.: 10001234

I love Essens

Aloe Vera

Essens ID: 10001234

Essens-10001234

TOP10 produktů ESSENS

 Essens ID: 10001234

Přidejte se k nám...

button(4)

Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu. Odesláním stvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

 

Náhodné Essens produkty

Antiperspirant Deo Stick Unisex

Antiperspirant Deo Stick Unisex

Naše cena: 225.00 Kč

Tělový balzám 200ml ESSENS w102

Tělový balzám 200ml ESSENS w102

Naše cena: 210.00 Kč

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 13540
Hodnota stránek Essens Club

 


Follow Me on Pinterest

SocialTwist Tell-a-Friend

Seo servis

MAXportal.cz

 

Website Analysis

Najdete nás na MapaObchodů.cz.

SEO katalog

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Colostrum Essens - Otázky a odpovědi

Colostrum Essens - Otázky a odpovědi

Colostrum essens - Otázky a odpovědi

Co je to colostrum a proč užívat COLOSTRUM?

Colostrum, též mlezivo, je první mléko produkované savci několik hodin po porodu, které má jedinečné složení rozdílné od běžného mléka. Tato první potrava je velmi důležitá pro zdravý vývoj a růst novorozence.

Colostrum je cenné pro svůj vysoký obsah imunitních složek nezbytných pro přežití ve světě plném mikroorganismů, je nejbohatším zdrojem imunoglobulinů (protilátek), zejména IgG a růstových faktorů. V kolostru lze dále nalézt celou řadu prospěšných látek, které stimulují činnost imunitního systému jako laktoferin, cytokiny, laktoperoxidáza, lysozymy aj. Kromě uvedených imunitních složek je kolostrum zajímavé z výživového hlediska. Jde o potravinu s komplexním výživovým profilem, která obsahuje ideální složení všech živin, tj. bílkovin (proteinů), tuků, cukrů, vitaminů, minerálů, enzymů.

Colostrum
je netoxické, nevykazuje žádné interakce s jinými léky či potravinami. Obsah laktózy v kolostru je velmi nízký ve srovnání s běžným mlékem, proto je kolostrum často velmi dobře snášeno.

Colostrum bovinní (kravské) je velmi podobné svým složením kolostru lidskému, z tohoto důvodu je stále častěji využíváno jako komplexní přírodní látka na podporu imunity v doplňcích stravy či funkčních potravinách pro děti, dospělé, sportovce a seniory.

Co to jsou imunoglobuliny a jaký mají význam?

Imunoglobuliny (protilátky) jsou specializované molekuly vyráběné imunitním systémem při setkání s cizorodými látkami, např. viry, bakteriemi. Jejich úkolem je rozeznat, neutralizovat a zajistit odstranění škodlivých mikroorganismů, odstartovat správnou a rychlou obrannou reakci na možné zdraví poškozující činitelé.
Rozlišujeme 5 tříd imunoglobulinů: IgG, IgA, IgM, IgD, IgE. Kolostrum je velmi bohaté zejména na imunoglobuliny typu IgG, dále IgA a IgM. Kvalita kolostra se obecně stanovuje podle množství imunoglobulinů IgG, kterých je v kolostru kvantitativně nejvíce. COLOSTRUM dodávané společností INGREDIA s.r.o. má obsah IgG standardizovaný na nejméně 40 % z celkového množství bílkovin (proteinů), což lze označit jako nejvýše možné.

Jaká je úloha růstových faktorů?

Našemu tělu zajišťují růstové faktory nejen normální růst a vývoj, ale pomáhají také regenerovat a urychlovat obnovování poškozených svalů, kůže, kostí, šlach a nervových tkání.

Růstové faktory jsou biologicky velmi aktivní buňky, které pozitivně ovlivňují růst a vývoj buněk a tkání, podporují látkovou přeměnu (metabolismus) tuků, cukrů , ale také potlačují růst a rozmnožování tělu škodlivých buněk. V kolostru najdeme růstové faktory ve vysokých koncentracích, např. IGF-insulinu podobný růstový faktor, TGF- transformační růstový faktor, EGF-epiteliální růstový faktor.

Růstové faktory stimulují tvorbu svalových tkání, což je důležité pro sportovce. Podporují spalování přijatých tuků - využitelné při dietách. Omlazují pokožku (s přibývajícím věkem, již od 25 let, hladina růstových hormonů klesá).

Jsou účinky COLOSTRUM zaručené?

Na tuto otázku je těžké odpovědět. Každý člověk je jedinečný. Každý reaguje jedinečně. A v životě není nic zaručené, jisté. Až na „jedno“. Toto platí obecně o všem, tedy také o COLOSTRUM.

Celou řadu věcí můžeme ovlivnit svým přístupem. Dnešní výzkum a věda v oblasti farmacie nám nabízí celou řadu poznatků a informací o látkách zdraví prospěšných, které nám mohou pomoci prožít kvalitní život. Kolostrum mezi tyto látky patří. Přesvědčit se můžeme v celé řadě zahraničních studií. Kolostrum jako doplněk stravy a přírodní potravina neubližuje a jeho unikátní složení pomáhá už těm nejmenším, nejzranitelnějším.

Je COLOSTRUM skutečně na přírodní bázi?

Ano. COLOSTRUM je mléko z prvních dvou dnů laktace ve formě sušeného prášku. U tohoto mléka došlo pouze k odstranění vody cestou sprejového sušení za přísně stanovených a sledovaných podmínek. Důvody těchto podmínek? Zabránit poškození biologicky cenných látek vyskytujících se v kolostru.

Je COLOSTRUM vhodné i pro děti?

Ano! COLOSTRUM je vhodné pro děti od 3 let. Je známo, že děti v dětském kolektivu si často vzájemně přenáší různé druhu nachlazení. COLOSTRUM je tak výborným pomocníkem pro posílení jejich imunity.

Můžou COLOSTRUM užívat i pacienti, kteří hůře snášejí příjem laktózy?

COLOSTRUM není lék, je to potravina. Lidé trpící laktózovou intolerancí na její výskyt v kolostru mohou reagovat. Je ale potřebné podotknout, že právě kolostrum je mnohem lépe snášeno než běžné mléko, díky velmi nízkému obsahu mléčné laktózy. Mimo jiné COLOSTRUM také pečuje o zdraví našich střev, zejména o vyvážené složení střevní mikroflóry. Z tohoto pohledu můžeme zařadit COLOSTRUM mezi prebiotika.

Můžou COLOSTRUM užívat i těhotné ženy nebo kojící matky?


Je nepsaným pravidlem, že těhotné a kojící ženy by měly konzultovat se svým lékařem užívání čehokoliv. Přestože je kolostrum první potravinou vytvořenou samotnou přírodou, je netoxické, nenávykové a nemělo by ublížit těhotným ženám, ani kojícím maminkám, doporučujeme jeho užívání prokonzultovat s lékařem.

Jaké dávkování COLOSTRUM doporučujete?

COLOSTRUM jako doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Pro udržení zdraví doporučujeme užívat dvě balení, tj. dvouměsíční kúru. Poté 1-2 měsíce vynechat a následně kúru opakovat. Možné je i celoroční užívání.

Může se COLOSTRUM užívat společně s jinými léky nebo doplňky stravy?

U COLOSTRUM nejsou známé žádné vedlejší reakce (interakce) s jinými léky či doplňky stravy. COLOSTRUM pomáhá zvyšovat absorpční schopnosti trávicího traktu a zároveň pečuje o zdraví střev. Potraviny, byliny, přírodní látky i léky se pak stávají pro naše tělo biologicky dostupnějšími.

Nakupujte Essens produkty chytře. Zařaďte se mezi členy Essens a nakupujte za velkoobchodní ceny. Stačí vyplňit tento formulář s Vašimi kontaktními údaji. Pošleme Vám podrobnosti k registraci členství.

Registrace do klubu ESSENS je ZDARMA.

Šárka Ksandrová, registrovaný člen Essens č.: 10001234

Máte-li dotazy, neváhejte mne kontaktovat, poradím, pomohu...

*


Pridat.eu

SocialTwist Tell-a-Friend

Colostrum Essens - 40IGg

Colostrum Essens

Colostrum Essens - IgG-40, 400mg/kapsli-60 kapslí

Cena:810.00
Dostupnost:Skladem