Kategorie
Provoníme pohodou...

Essens parfémy

 Pohodou vše provoníme,

vúní Essens pohladíme

MgA. Šárka Ksandrová

Nezávislý distributor firmy Essens

č.: 10001234

I love Essens

Aloe Vera

Essens ID: 10001234

Essens-10001234

TOP10 produktů ESSENS

 Essens ID: 10001234

Přidejte se k nám...

button(4)

Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu. Odesláním stvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

 

Náhodné Essens produkty

Vzorník vůní Essens

Startovací souprava-Essens

Naše cena: 575.00 Kč

Pánský parfém 50ml Essens m007

Pánský parfém Essens m007

Naše cena: 565.00 Kč

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 13496
Hodnota stránek Essens Club

 


Follow Me on Pinterest

SocialTwist Tell-a-Friend

Seo servis

MAXportal.cz

 

Website Analysis

Najdete nás na MapaObchodů.cz.

SEO katalog

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jarní a letní vůně parfémů ESSENS

Jarní a letní vůně parfémů ESSENS

Levné Essens parfémy na období jaro a léto

Probuďte svoje smyysly Essens vůní. Vůně ovlivňují naše emoce, vyvolávají vzpomínky. Čichové vzpomínky jsou dokonce intenzivnější, než zrakové. Vůně působí na naše smysly i náladu, ovlivňují naše emoce, dokáží povzbudit a dokonce pomáhají proti depresím. Záleží na esencích, které parfémy obsahují. Vůní a esnecí z výtažků z různých rostlin se využívá i v léčebné a relaxační aromaterapii. Každá vůně je jedinečná a může podtrhnout Vaši osobnost.

Grapefruit - energie

Grapefruit - Citrus Grandis je přírodní hybrid pomeranče a citronu. Symbolizuje čistotu a nevinnost, má účinný vliv na lymfu. Grapefruit má významné vlastnosti, které se v přírodní medicíně s úspěchem využívají zejména pro jeho antibiotické vlastnosti, jako pomocníka k urychlení rekonvalescence, posílení krevního oběhu, pročištění organismu a celkovou stimulaci organismu. Působí proti únavě, posiluje koncentraci a vůli. Používá se proti stresu a strachu. Povzbuzuje lymfatický systém, dezinfikuje a prokrvuje. Pro svou charakteristickou svěží lehkou vůní připomínající citrón se rovněž využívá vparfumerii a při aromaterapii. Tato vůně vám zlepší náladu, pohladí Vás na duši a tělo nabije energií.

Vůně grapefruitu se závanem nečekané exotiky,vás přenese do dálek, kde šumí moře a čas plyne jakoby pomaleji. K jarním i letním vůním můžeme přiřadit i další druhy cistrusů - pomeranč, citrón či mandarinku. Tyto neobyčejné energizující esence jsou obsaženy i v našich parfémech. Kandidátů Essens parfémů hlásících se o vaši přízeň svůni grapefruitu je spousta, za zmínku jistě stojí dámské parfémy w105, w108, w110, či pánské parfémy m002, m006, m008. Stačí si jen přivonět a vybrat!

Mandarinka - zmínili jsme se i o mandarince, tak tedy mandarinka je nejjemnější z citrusového rodu. Voní citrusově a zároveň nasládle. Najdete ji spolu s bergamotem v hlavě nejednoho parfému. Zpánských Essens vůní v m001, m003, m005 a také ji má sprchový gel pánský m001 a sprchový gelpánský m003. Vdámské vůni je pak u parfému dámského v w108, w117, w118.

Pomeranč - silice z pomerančové kůry. Nezbytná složka mnoha citrusových a ovocných parfémů.
m003, m008,
w101, w108, w115, w117, Colostrum krém proti celulitidě

Citrón - součást citrusových či citrusy šmrncnutých vůní. Aroma citrónu jistě netřeba představovat.
m001, m003, m005, m006, m007,
w102, w104, w106, w121,

Bergamot - sluneční nálada

Jeho svěží příchuť má na svědomí právě bergamotová silice. Využívá se při výrobě parfémů a v aromaterapii. Přibližně polovina dámských parfémů obsahuje bergamot. sladce natrpklá vůně je tou správnou volbou pro nevšední ženu s ďáblem v těle, toužícím po zážitku hedvábného pohlazení. Vůni bergamotu koupíte i samostatně, má totiž své místo v aromaterapii. Bergamotovník je citrus, který roste výhradně v Kalábrii (v Itálii) a jeho plody nejsou k jídlu. Bergamot se často dává do citrusových vůní, ale najdete ho i v mnoha jiných parfémech, jeho svěžest totiž není tak pronikavě citrusová jako třeba u citrónu nebo pomeranče. Má proto své místo i v květinových parfémech, většinou v hlavě.

Nechte se ovanout jarním svěžím vánkem bergamotu,nechte se jim odít a prohřát celou vaši osobnost do radosti. Probudí ve Vás dobrou náladu a naladí na správnou notu. Tento strom má charakteristickou vůni, aromatické esence získává z jeho kůry - má jemnou, sladce natrpklou vůni. V dnešní době se bergamot pěstuje téměř výhradně v italské Kalábrii a stal se jejím symbolem.

Vyzkoušejte sladké pokušení se jménem bergamot vdámských parfémech w001, w003, w108, w115, w117, w120, w121 a pánských parfémech m001, m003, m004, m006, m007, m010, m011, m012,

Pelargónie - jistota

Pelargónie je keř, který dorůstá výšky jednoho metru. Pochází z jižní Afriky a na světě jich existuje přes dvě stě druhů. Vůně pelargónie patří zcela neodmyslitelně k jaru a létu.. Nabízí nám pocit jistoty, duševního míru, spontánnost a potěšení z maličkostí. Tato vůně dokáže uvolnit, zklidnit i naladit a vnést do nás jarní či letní pohodu. Vůně pelargónie se vyznačuje sladce ostrým aroma, které léčí duši, ale je vhodné i při kožních problémech. Neváhejte a využijte skvělé společnosti pelargónie například v pánském parfému m007.

Jasmín - neposkvrněnost

Unikátní vůně jasmínu, další bílá omamná vůně, kterou jistě znáte, navozuje pocity štěstí a pohody provázející Vás na každém kroku. Povzbuďte své smysly. Tento keř má okouzlující hedvábné bílé květy s delikátní vůní a odhaluje svou krásu až za soumraku. Jasmínová vůně je poměrně výrazná a jásavá, když ji přidáte do nenápadnější vůně, zvýrazní ji. Nebo naopak, k jasmínu se přidávají další složky, aby ho trochu přidržely u země. Jasmín najdete v mnoha květinových i jiných parfémech. Náruš jasmínu vás obejme a nepustí, náruč tak něžná a milá, připomínající útočiště a lásku vřelé osoby. Náruč čekající právě na Vás. To vše v sobě skrývají pánské Essens parfémy m001, m003, m011, nebo Essens dámské parfémy w101, w103, w104, w106, w108, w109, w110, w112, w115, w116, w117, w119, w121
,
Jaro i léto v nás propojují intimní touhu se silou. Navozují chuť vyzkoušet něco nevšedního a vzrušujícího. Když se řekne "jaro a léto" - co se Vám vybaví? dovolená, teplo, nový život, energie, láska a mnoho dalšího. A co vůně? Letní vůně? Jarní? Vůně jasmínu, fialky, bergamotu, citrusů...? to záleží jen na Vaší představivosti, náladě a přání!

Levné parfémy ESSENS - nakupujte parfémy levně -Zařaďte se mezi členy Essens.

Nakupujte Essens produkty chytře. Zařaďte se mezi členy Essens a nakupujte za velkoobchodní ceny. Stačí vyplňit tento formulář s Vašimi kontaktními údaji. Pošleme Vám podrobnosti k registraci členství.

Registrace do klubu ESSENS je ZDARMA.

Šárka Ksandrová, registrovaný člen Essens č.: 10001234

Máte-li dotazy, neváhejte mne kontaktovat, poradím, pomohu...


Pridat.eu

SocialTwist Tell-a-Friend